• ul. Buraczana 6B/3 Gdynia 81-587, Polska

Znajdź certyfikaty

O FIRMIE NST POLSKA

Firma NST świadczy usługi w zakresie dostaw materiałów dodatkowych do wykonywania (spawania) konstrukcji stalowych i nierdzewnych. Oferta obejmuje dostawy drutów ( FCAW) stalowych i nierdzewnych do spawania konstrukcji, gdzie są stawiane wysokie wymagania udarności stali –20°C, -40°C, oraz –60°C niskiemu współczynnikowi wodoru dyfundującego H5 <5ml/100g, oraz bardzo nowoczesne druty z rdzeniem metalicznym o podobnych własnościach technologicznych. Firma również dostarcza druty pełne do spawania półautomatycznego oraz do stanowisk zmechanizowanych i zrobotyzowanych.

Większość drutów rdzeniowych i pełnych znajdujących się w ofercie grupy NST produkowana jest w fabrykach Nippon Steel and Sumikin Welding w Japonii.

Prawie wszystkie druty z oferty NST produkowane są wg technologii pełno rurkowej gwarantujące wysoką jakość, powtarzalność produkcji oraz doskonałe własności spawalnicze i użytkowe.

W związku z bardzo dużą aktywnością firm norweskich w Polsce pojawiła się potrzeba wsparcia, wdrożenia technologii stosowania drutów rdzeniowych w polskich firmach współpracujących z norweskimi zleceniodawcami oraz wdrażania spawania w stanowiskach zrobotyzowanych bądź zmechanizowanych. Wytwarzają one elementy platform wiertniczych, instalacje technologiczne oraz wykonują różne roboty konstrukcyjne.

nst polska

Założenia firmy NST prowadzą do oferowania tego typu usług również dla innych projektów i aplikacjach robót spawalniczych, realizowanych w Polsce przez krajowych i zagranicznych zleceniodawców.

Firma NST kojarzy Polskie i Norweskie firmy w celu nawiązania współpracy produkcyjnej i kooperacyjnej.

Dzięki znakomitym własnościom mechanicznym i użytkowym materiałów z NST oraz kompleksowej obsługi w przygotowaniu zakładów do robót spawalniczych na dzień dzisiejszy, polskie firmy skorzystały lub korzystają z oferowanych usług w różnych pracach gdzie stawiane są wysokie wymagania złączom spawanym.