• ul. Buraczana 6B/3 Gdynia 81-587, Polska

Znajdź certyfikaty

O FIRMIE NST POLSKA

Firma NST świadczy usługi w zakresie dostaw materiałów dodatkowych do wykonywania (spawania) konstrukcji stalowych i nierdzewnych. Oferta obejmuje dostawy drutów ( FCAW) stalowych i nierdzewnych do spawania konstrukcji, gdzie są stawiane wysokie wymagania udarności stali –20°C, -40°C, oraz –60°C niskiemu współczynnikowi wodoru dyfundującego H5 <5ml/100g, oraz bardzo nowoczesne druty z rdzeniem metalicznym o podobnych własnościach technologicznych. Firma również dostarcza druty pełne do spawania półautomatycznego oraz do stanowisk zmechanizowanych i zrobotyzowanych.

Większość drutów rdzeniowych i pełnych znajdujących się w ofercie grupy NST produkowana jest w fabrykach Nippon Steel and Sumikin Welding w Japonii.

Prawie wszystkie druty z oferty NST produkowane są wg technologii pełno rurkowej gwarantujące wysoką jakość, powtarzalność produkcji oraz doskonałe własności spawalnicze i użytkowe.

W związku z bardzo dużą aktywnością firm norweskich w Polsce pojawiła się potrzeba wsparcia, wdrożenia technologii stosowania drutów rdzeniowych w polskich firmach współpracujących z norweskimi zleceniodawcami oraz wdrażania spawania w stanowiskach zrobotyzowanych bądź zmechanizowanych. Wytwarzają one elementy platform wiertniczych, instalacje technologiczne oraz wykonują różne roboty konstrukcyjne.

IMG_0971

Założenia firmy NST prowadzą do oferowania tego typu usług również dla innych projektów i aplikacjach robót spawalniczych, realizowanych w Polsce przez krajowych i zagranicznych zleceniodawców.

Firma NST kojarzy Polskie i Norweskie firmy w celu nawiązania współpracy produkcyjnej i kooperacyjnej.

Dzięki znakomitym własnościom mechanicznym i użytkowym materiałów z NST oraz kompleksowej obsługi w przygotowaniu zakładów do robót spawalniczych na dzień dzisiejszy, polskie firmy skorzystały lub korzystają z oferowanych usług w różnych pracach gdzie stawiane są wysokie wymagania złączom spawanym.